Mon Repos Maison

Belangrijkste voorzieningen

  • 95 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    2-slaapkamer Mon Repos Maison Corfu appartement bevat een gunstige ligging ten opzichte van stadsattracties zoals de Kerk van Sint Jason en Sosipater, gelegen op 5 minuten loopafstand vandaan. Gasten kunnen gebruikmaken van Wi-Fi voor zowel zaken als vrije tijd.

    Het Pontikonisi-eiland ligt op afstand van 2 km van dit appartement van 95 m², terwijl het Servisch Museum op maar 1 km ervandaan is. Bovendien liggen Mon Repos Maison appartementen net om de hoek bij de Koninklijke Baden Mon Repos. Het 2-badkamer appartement is niet ver van het centrum van Korfoe genesteld.

    Het appartement heeft uitzicht op de tuin en bestaat uit een patio, een zitruimte en een woonkamer. Om uw comfort te garanderen is er een inloopdouche en een apart toilet in deze accommodatie. Daarnaast zijn er een haardroger en badlakens aanwezig in de badkamer.

    Gasten die in Mon Repos Maison appartement verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een complete keuken, evenals een eetgedeelte. De Anemomilos to Town bushalte bevindt zich binnen 5 minuten wandelen vanaf de accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer00001947523

    Kameropties bij Mon Repos Maison Corfu

    Het appartement heeft uitzicht op de tuin en bestaat uit een patio, een zitruimte en een woonkamer. Om uw comfort te garanderen is er een inloopdouche en een apart toilet in deze accommodatie. Daarnaast zijn er een haardroger en badlakens aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Mon Repos Maison Corfu  Kamer foto Mon Repos Maison Corfu  Wastafels foto Mon Repos Maison Corfu  Kamer foto Mon Repos Maison Corfu  Bedden foto Mon Repos Maison Corfu  Kamer foto Mon Repos Maison Corfu  Faciliteiten foto Mon Repos Maison Corfu  Keuken foto Mon Repos Maison Corfu  Faciliteiten foto Mon Repos Maison Corfu  Bedden foto Mon Repos Maison Corfu  Bedden foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 95 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Mon Repos Maison Corfu

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Mon Repos Maison Corfu

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Mon Repos Maison appartement?
      Mon Repos Maison appartement heeft een oppervlakte van 95 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Mon Repos Maison Corfu